(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

ParkCity X-keeper Invis Duos

код товару: 1031
Ціна:
5 144 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Опис

X-keeper Invis Duos – це мініатюрний та повністю автономний GPS/GSM маяк, призначений для пошуку та повернення автомобіля у разі угону. Для визначення розташування X-keeper Invis Duos використовує навігаційну супутникову систему GPS/GLONASS. Точність визначення складає 3-5 метрів.

У місцях, де GPS сигнал відсутній, пристрій обчислює місцезнаходження автомобіля за допомогою LBS позиціонування, визначаючи координати вишок мобільного зв'язку GSM. Для передачі користувачу інформації про місцезнаходження автомобіля використовується мережа операторів мобільного зв'язку GSM. Дані про місцезнаходження автомобіля надсилаються власнику у вигляді СМС або повідомлень на електронну пошту. Відкривши повідомлення, користувач може побачити точку на карті, а також переглянути інформацію про стан батареї, баланс SIM-карт, рівень сигналу та ін. При цьому підтримка особистого кабінету та його функціонування для клієнта – абсолютно безкоштовно!

Ключові переваги X-keeper Invis Duos - у наявності двох SIM-карток та тривалому терміні автономної роботи. Дві карти різних операторів мобільного зв'язку дозволяють компенсувати «провали» через одного з операторів. Також резервна SIM-картка вмикається за нульового балансу на основній карті. X-keeper Invis Duos працює за температур від мінус 40 до +105°С, що дозволяє використовувати його в будь-яких кліматичних умовах. Час автономної роботи X-keeper Invis Duos на одному комплекті батарей становить від 3,5 до 7 років – у цьому він значно випереджає всіх конкурентів! Розрахувати час автономної роботи можна індивідуально, з частоти виходів в ефір: ресурс батарей становить близько 1500 сеансів зв'язку.
Усі фото товару
photo photo

    Залиште відгук
    © Copyright «GPSMobile» 2010—2024