(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Гучний зв'язок та навушники

Системи HANDS-FREE дозволяють спілкуватися телефоном, не відриваючись від керма. HANDS-FREE працює за рахунок технології Bluetooth. Після підключення такого пристрою до сумісного з ним мобільного телефону можна натискати кнопку прийому дзвінка на HANDS-FREE , не беручи мобільний до рук.

Системи Hands Free досить різноманітні, існують гарнітури HANDS-FREE , що мають форму навушника. Такі системи мають мініатюрний корпус та кріпляться на вухо водія. Для керування пристроєм користуються кнопками, розташованими на корпусі. Пристрій оснащений вбудованим акумулятором, який дозволяє вести тривалі розмови.

Зручнішими вважаються різні пристрої гучного зв'язку. Вони можуть або вбудовуватися в штатну електросистему автомобіля, або виступати як знімні пристрої, даючи власнику можливість використовувати один пристрій в різних автомобілях, а також у себе вдома або в офісі.

Знімний гучний зв'язок відрізняється зручністю монтажу/демонтажу, має вбудований акумулятор, динамік та мікрофон. Керується за допомогою кнопок, а у дорожчих моделях підтримується голосове керування. Часто такі пристрої оснащуються FM-трансмітером для передачі аудіосигналу на акустику автомобіля.

Якщо ви збираєтеся користуватися пристроєм гучного зв'язку тільки в одному автомобілі та цінуєте максимальний комфорт – доцільніше буде вибрати настановний комплект. Для роботи з ним потрібно інсталювати пристрій в автомобіль, підключивши його до акустичної системи та закріпивши виносний мікрофон у максимально зручному для водія місці салону. Основною перевагою такої системи є інтеграція системи, встановлення компонентів під обшивкою автомобіля, збереження естетики зовнішнього вигляду салону, комфортне використання з автоматичним приглушенням радіо або музики при виклику. Крім того, способи керування настановними комплектами набагато різноманітніші, аж до систем голосового керування та окремих дисплеїв, для відображення інформації з книги контактів, у тому числі фотографій прив'язаних до контакту в телефоні.

Таким чином, варіанти систем гучного зв'язку для автомобіля досить різноманітні та дозволяють вибрати комплект на будь-який смак. Однак який би з них ви не вибрали, ви не тільки зробите процес керування автомобілем зручнішим і приємнішим, але й додатково убезпечите себе від аварій!© Copyright «GPSMobile» 2010—2024