(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Свинцево-кислотний

Свинцево-кислотний акумулятор - тип акумуляторів, що набув широкого поширення через помірну вартість, непоганого ресурсу (від 500 циклів і більше), високої питомої потужності. Основні сфери застосування: стартерні акумуляторні батареї в транспортних засобах, аварійні джерела електроенергії, резервні джерела енергії. Строго кажучи, акумулятор називається один елемент акумуляторної батареї, але в просторіччі «акумулятором» називають акумуляторну батарею (скільки б у ній не було елементів).

Акумуляторна батарея, що складається з свинцево-кислотних акумуляторів, також скорочено називається АКБ (акумуляторна кислотна батарея).

AGM (від англ. absorbent glass mat) - акумулятор, в якому між пластинами встановлені абсорбуючі електроліт мати зі скловолокна в ролі сепараторів. Ці сепаратори не тільки попереджають коротке замикання пластин у разі їх руйнування, губчаста конструкція сепараторів утримує в них електроліт рахунок капілярних сил, і електроліт не випливає з батареї ні за яких обставин. Такі губчасті сепаратори, утримуючи електроліт, попереджають його розшарування (стратифікацію), що продовжує термін служби акумулятора. Також в акумуляторах AGM працює цикл рекомбінації кисню, що має як переваги, так і недоліки. За рахунок рекомбінації кисню в акумуляторах AGM витрата води менша, ніж у простих АКБ.

EFB (від англ. enhanced flooded battery, поліпшена наливна батарея) — акумуляторна батарея з рідким електролітом, що вільно плескається, пластинами підвищеної товщини в порівнянні з простими АКБ (такі ж пластини, як в AGM) і c більш щільною в порівнянні з простими АКБ конструкцією . Серед інших, у EFB зустрічаються сепаратори зі скловолокна (подібно до AGM). Акумуляторні батареї EFB займають проміжне положення між простими АКБ та батареями AGM [2].
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024