(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

🔦Ліхтарі

Світлодіодні ліхтарики є дуже популярними портативними джерелами світла і мають велику популярність у людей по всьому світу. Поліція та правоохоронні органи, військовослужбовці, мисливці та рибалки, а також підлітки – щодня використовують їх через масу переваг.

Для забезпечення гарної видимості в нічний час на активному відпочинку туризм або риболовля розроблена спеціальна серія ліхтарів від fenix. Маючи міцний корпус та надійний світлодіод , ліхтарі фенікс широко використовується у всьому світі для різних завдань. Одне з їхніх гасел компанії - "фенікс у кишені - сонце в кишені". Вони яскраві, легкі та довговічні. Переважна більшість пристроїв оснащені надточною електронікою з цифровим регулюванням струму для різної яскравості світіння. Плюс до всього, до ліхтарів фенікс можна купити корисні аксесуари для зручнішої експлуатації та розширення області використання.


Яскравість світіння

Світлодіодний ліхтарик може бути корисним повсякденним гаджетом, зручним та цікавим. Полювання, екстремальне виживання, пошук і порятунок або велика дальність видимості вимагають наявність портативного джерела світла зручного в транспортуванні з великим набором функцій. Для таких цілей використання ліхтар також повинен бути міцним, надійним і максимально захищений від впливу вологи.

Для користувачів, які не потребують надяскравого світіння, Fenix пропонує купити ліхтар з яскравістю світла 600-1000 люменів. У цих пристроях часто можливе регулювання довжини променя світла, аж до 300-600 метрів. Вони ідеально підходять для виживання, кемпінгу, пішого туризму, полювання, риболовлі або використання з метою безпеки та охорони.

Якщо використовувати ліхтар із яскравістю світла понад 1000 люменів, він буде надто яскравим для будинку та житлових районів. 1000 люменів підходить для використання на відкритому повітрі, з метою пошуково-рятувальних робіт, риболовлі та інших маніпуляцій, пов'язаних з великою відстанню і суворими погодними умовами. Подібний ліхтар на полюванні матиме велику перевагу.


Вага, матеріал та вологостійкість

Більшість сучасних корпусів ліхтарів тепер виробляються з використанням алюмінієвого сплаву, що робить їх міцнішими та легшими, в порівнянні з більш ранніми моделями. Відповідно до міжнародного стандарту вологозахисту IPX-8, дає можливість повноцінно працювати навіть при зануренні на глибину до 2-х метрів.


Тип батарей

У світлодіодних ліхтарях використовуються різні елементи живлення, що впливають не тільки на яскравість свічення пристрою, але й на його безперервну роботу. Акумуляторні батареї на відміну від лужних, дозволять не тільки заощадити кошти на їх систематичному придбанні, але й продовжать світлодіодний ліхтар термін його експлуатації.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024