(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Лінзи для фар

Більшість власників автомобілів хоч раз стикалися з проблемою браку освітленості дороги при їзді в темний час доби, ранок або вечір у похмуру погоду. А це справді проблема, адже одним із найважливіших аспектів безпечної їзди є якісне освітлення дороги перед автомобілем.

Найкращим рішенням у цьому випадку буде встановлення біксенонових лінз (лінзи у фари). Адже сучасна лампа чи вона галогенної чи ксенонової – це точкове джерело світла, що дозволяє створити потік високої чіткості, тобто. джерело, що легко фокусується.

До речі, біксенонові лінзи, це не тільки практично, але й модно – автомобіль стає більш престижним та красивим.

І тут з'являється вибір, і потрібно вирішити, чи можете ви собі дозволити біксенонові лінзи чи ні. Хоча якщо порівняти ціни, вибір лінз обійдеться Вам не набагато дорожче (особливо, якщо порівнювати з цінами на біксенон).

Біксенонові лінзи на відміну від традиційного біксенону в дальньому режимі одночасно чудово висвітлюють як далекі, так і ближні зони, виключають паразитні випромінювання, що сліплять водіїв зустрічних автомобілів. Так само від біксенонових лінз набагато більша насиченість світла, що суттєво збільшує межі видимості.

Лінзи – це перший доступний крок при переході від рефлекторного світла до якості фокусування біксенонової лінзи.

Біксенонові лінзи можна встановити у штатні фари з цоколями: Н4, Н1, Н7, НВ4, НВ3. Для встановлення потрібне розбирання фар. Після встановлення лінз працездатність коректора фар зберігається

У біксенонових лінзах є дуже привабливий режим габаритів - білі "ангельські очі" - це світлодіодне оточення самої лінзи, яке надає ще більш вишуканого та красивого вигляду.© Copyright «GPSMobile» 2010—2024