(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Ехолоти Lowrance

Найпопулярніші на сьогоднішній день ехолоти лоуренс приваблюють своєю функціональністю, якістю та надійністю. Ці пристрої підійдуть для риболовлі в будь-який час року, в прісній і солоній воді. Серед великого асортименту ехолотів Lowrance є моделі як для рибалок-новачків, так і для професіоналів.

Серія ехолотів марк оснащена яскравими чорно-білими дисплеями і поєднує в собі високий рівень продуктивності за відносно невисоку ціну. Ці прилади успішно працюють на глибині до 244 метрів і мають у своєму арсеналі вбудовані датчики температури та систему звукового сповіщення. Lowrance Mark з широким кутом огляду (від 60 ° до 120 °) не втратять з уваги рибу, а також інші деталі, що відбуваються під водою. Моделі серії Lowrance Mark легко визначають глибину та тип дна, тому рибалка з цими гаджетами стане для Вас ще продуктивнішою.

Нова серія Lowrance Hook відрізняється зручним інтерфейсом і відмінною видимістю дисплея навіть при яскравому сонячному світлі. Вона представлена приладами з 4,5,7 та 9 дюймовими екранами. Опція збільшення масштабу однієї кнопки дозволить детально розглянути місця скупчення риби. Система ASP , яка здатна відфільтровувати перешкоди, зведе до мінімуму потребу в налаштуваннях ручних параметрів пошуку риби. Наявність датчиків температури, мілководдя та глибини збільшує продуктивність цих рибальських приладів, а універсальне швидкознімне кріплення допоможе розмістити ехолот у зручному місці.

Модельний ряд сучасних ехолотів Lowrance Elite отримав кольорові екрани з високою роздільною здатністю та підсвічуванням. Тепер зображення підводного світу стало ще яскравішим і чіткішим за будь-якої погоди. Незважаючи на багатофункціональність, ці пристрої з досить простим меню не викликають труднощів в управлінні. CHIRP ехолокація з відмінним придушенням шумів здатна видавати на екран чітку картинку того, що відбувається під водою, навіть при русі на великій швидкості. Завдяки високій частоті випромінювання пристрою дозволяють засікати та ловити рибу на глибині до 1000 метрів. Технологія нижнього сканування DownScan Imaging дозволяє спостерігати за рухом риби під човном.

Серед ехолотів ловранс різних серій є великий вибір картплотерів із вбудованими GPS-датчиками. Вони миттєво визначають Ваше місцезнаходження та показують його на карті. Ви завжди в курсі того, наскільки далеко знаходитесь від причалу або інших точок. Крім цього, з'явилася можливість відзначати на карті райони масового скупчення риби, корчі під водою, мілководдя чи інші об'єкти. Додаткова опція TrackBack дозволяє переглядати пройдені маршрути, історію структури дня та відмічені точки.

Ехолоти з підтримкою Bluetooth та WiFi дають можливість рибалкам безперешкодно завантажувати оновлення програмного забезпечення, різні додаткові програми та карти, а також обмінюватися між собою інформацією. Порадує любителів риболовлі та багатоекранний профіль, що дає можливість одночасно переглядати на дисплеї до трьох діаграм. Без сумніву, купіть ехолот Lowrance і він значно розширить Ваші можливості в пошуках риби.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024