(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

🌊Морські

Garmin Quatix - це серія унікальних морських годинників з GPS навігатором, а також широким набором опцій на допомогу рибалкам, морякам та любителям активного відпочинку на воді. Пристрої мають у своєму арсеналі спортивні функції, здатні синхронізуватися зі смартфоном і тримати Вас в курсі всіх повідомлень, що надійшли. Крім того, Ви можете легко обмінюватися даними з іншими власниками Garmin.

Морський годинник оснащений яскравими дисплеями з LED-підсвічуванням та високою роздільною здатністю для чіткого відображення інформації за будь-якої погоди. Їх відрізняє привабливий дизайн, високоміцний матеріал корпусу із захистом від ударів, попадання вологи та пилу, а також високоємні акумулятори. Ви можете сміливо занурюватись із приладами на глибину до 100 метрів. Пристрої із зручним інтерфейсом нескладні в управлінні та забезпечують швидкий доступ до всіх функціональних можливостей.

Годинник судновий призначений для використання на борту практично всіх морських транспортних засобів. Вони дають можливість користувачам добре орієнтуватися на місцевості, записувати свої маршрути, відзначати на картах із гарною деталізацією дорожні точки. Зручна опція TracBack доведе Вас до початкової точки маршруту. Девайси мають вбудований компас для більш точного визначення сторін світла, альтиметр для вимірювання висоти та барометр – вимірювач атмосферного тиску.

На допомогу рибалкам "розумний" GPS-годинник здатний відображати швидкість руху, температуру і глибину, а також напрям вітру та його швидкість. Мореплавці отримують від приладу достовірні дані про припливи, курс судна та його швидкість щодо ґрунту, а також про швидкість лавірування. На додаток до всього морського функціоналу, Garmin Quatix можуть керувати Вашим судном за допомогою бездротової технології, якщо в ньому передбачена система автопілота даного виробника. Деякі моделі здатні дистанційно управляти мультимедійною системою судна. Спеціально для вітрильників, у годиннику розроблені функції віртуальної лінії старту, опція зворотного звіту та профіль, який сприяє ефективному лавіруванню.

Купити морський годинник за вигідною ціною можна на нашому сайті. Купуючи цей аксесуар Ви забезпечуєте ще й власну безпеку при знаходженні на воді. Пристрої обладнані спеціальною кнопкою "Людина за бортом", що дозволяє зафіксувати місцезнаходження події та швидко повернутися до неї.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024