(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Автокріплення

Кріплення для пристрою в автомобілі є аксесуаром для нього. Також слід правильно оцінювати його важливість і характеристики. Найчастіше саме від монтажу залежить не тільки надійна установка Вашого дорогого пристрою, а й стабільна робота. Оскільки існує велика кількість автомобільних пристроїв, з'явилася і відповідна кількість кріплень для них. Сьогодні, легко та швидко у нашому магазині можна купити кріплення для навігатора, планшета, телефону відеореєстратора.


Кріплення для пристроїв на скло

Відмінним місцем, на якому можна розмістити Ваш смартфон або інший гаджет, може бути лобове скло. На ньому досить багато місця, щоб розмістити на ньому кілька пристроїв, а найголовніше розмістити їх перед собою. У такому місці іноді хочеться мати тримач для телефону, або кріплення для планшета в машину.

Більшість утримувачів мають кілька видів кріплення утримувача – за допомогою присоски чи приклеювання. У першому випадку все ясно - принцип дії такого кріплення відомий ще з дитинства. Майже кожен у будинку має іграшку, яка кріпиться до гладкої поверхні. Цей принцип використовується і в автомобілях.

Кріплення для телефону в машину має бути максимально безпечним для пристрою. На такому кронштейні можна встановлювати тримач для планшета.

Дещо надійний вид кріплення - це приклеювання. Цей спосіб також має недолік - протягом тривалого часу, клейка поверхня висихає та втрачає свою міцність. Для видалення слідів минулого приклеювання, знадобиться багато зусиль. Так, коли кріплення для відеореєстратора давно вже немає, сліди від нього залишаться і псуватимуть зовнішній вигляд салону.


Автомобільний утримувач на панель

Тримач для відеореєстратора переважно встановлюють під скло. Цей тип майже на 100% схожий на попередній, тільки як присоска використовується м'який матеріал, переважно силікон. З урахуванням конструктивних параметрів, ці присоски здатні тримати Ваш гаджет навіть на гофрованій панелі з карбону або на будь-якому іншому рельєфі. Такі кріплення найкраще підійдуть для відеореєстратора чи планшета.


Магнітні кріплення

В останні роки цей метод фіксування ставати все більш поширеним, і на те є кілька добрих причин. Таке універсальне кріплення можна розташувати на будь-якій поверхні. Тепер Ви можете безпечно закріпити Ваш пристрій у будь-якому зручному місці. Так, можна "приклеювати" пристрій до утримувача без використання додаткових механізмів. Вади в подібних способах монтажу також присутні. Не кожен захоче приклеїти до телефону шматок заліза, хоч і може бути красивим і непомітним. Також, магніт - не найкращий пристрій, що знаходиться поряд з електронікою.

Але Ви не повинні пам'ятати, що, наприклад, навігатору потрібне стабільне і високоякісне з'єднання з супутниками. Перешкода, зокрема дах кабіни, може призвести до зниження точності визначення координат та швидкості з'єднання. Бажано встановити такий гаджет потрібно подалі від даху (під лобове скло).


Використовуйте кермо як місце для кріплення пристроїв

Якщо у Вашому автомобілі немає місця для телефону на торпеді – існує також кріплення для телефону на кермо. За допомогою спеціального ремінця ваш телефон буде зафіксовано у будь-якому положенні, прямо біля рук.


Кріплення Екшн-відеокамер

Найбільш поширені нестандартні вимоги до кріплень, коли водій хоче записати те, що відбувається на дорозі, набагато якісніше, ніж за допомогою реєстратора. Фіксація для спеціальних камер не дуже відрізняється від тих, що використовуються для звичайних відеореєстраторів або навігаторів.

Також, для нестандартних умов роботи застосовуються такі типи установки: кріплення на головний убір та зовнішня присоска на автомобіль. Перший варіант підходить, коли потрібно проводити зйомку всередині салону. Другий вид тримача призначений для встановлення на зовнішній частині автомобіля. Така установка допоможе уникнути відбиття від лобового скла, а також впливу від інших пристроїв та аксесуарів.

За своїми розмірами більшість автомобільних пристроїв знаходяться десь між смартфонами і планшетами, відповідно, Ви можете вибрати будь-який з кріпильних елементів, призначених для зазначених вище пристроїв.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024