(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

🏄Мультиспорт

Мультиспортивні годинники


Люди, які звикли до активного відпочинку та прагнуть здорового способу життя знайдуть для себе безліч корисних пристроїв у нашому інтернет магазині в розділі Мультиспорт . Ці сучасні та якісні прилади, створені спеціально для Вашої зручності та комфорту, виготовлені з високоякісних матеріалів, а також відрізняються тривалим терміном служби.

Наприклад, "розумний" годинник Garmin Fenix 3 Sapphire під час занять бігом, на високоякісному хромованому екрані, покажуть достовірну інформацію про дистанцію та швидкість. Якщо використовувати цей годинник з пульсометром HRM-Run Monitor , то вони окрім частоти серцевих коливань легко виведуть частоту кроків , період вертикальних коливань і проміжок контакту із землею.

Модель Garmin Forerunner 920XT вважає в собі GPS-годинник та систему повідомлень , які тримають Вас в курсі повідомлень, дзвінків, електронних листів, що надійшли на смартфон. Всю цю інформацію Ви можете переглядати прямо на кольоровому дисплеї з розширенням 205х148 пікселів. Цей GPS навігатор для мультиспорту швидко та точно визначити Ваше місцезнаходження завдяки підтримці супутників GPS+GLONASS. А на 1.2 дюймовому дисплеї з антивідблисковим захистом у будь-який час доби відображається чітка картинка зображення.

Детальний відео огляд Garmin Fenix 3 розповість користувачам про витончений дизайн цієї моделі та розкриє всі переваги. Завдяки вбудованим датчикам альтиметра, компаса та барометра цей гаджет здатний в режимі реального часу видавати дані про висоту, атмосферний тиск і визначати азимут. Крім цього, використовуючи сервіс Connect IQ Ви можете розширити можливості Garmin Fenix 3 , встановивши додаткові програми та віджети.

Компанія Garmin випускає найкращий годинник для тріатлону , він має водонепроникність, тому сміливо займайтеся з ними плаванням або катайтеся на лижах, бігайте під дощем, в той час як пристрої фіксуватимуть Ваш темп, дистанцію, частоту гребків і багато іншого.

Всі пристрої синхронізуються з безкоштовним програмою Garmin Connect за допомогою каналу Bluetooth, WI-FI або USB-кабелю. У ньому Ви зможете відстежувати свою активність, ставити нові завдання та ділитися досягненнями з іншими користувачами.

Купити спортивний годинник - значить завжди бути в курсі своєї фізичної форми, а також знати, скільки часу Вам знадобиться для того, щоб відновити сили після інтенсивного тренування.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024