(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Garmin D2 Charlie, Titanium, GPS Aviation Watch, EMEA

код товару: 7989
Ціна:
0 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку
Елітний авіаційний годинник з точною GPS-картографією
 • Стильний авіаційний годинник з GPS, сапфіровим склом із захистом від появи подряпин, титановим кільцем навколо циферблату з алмазоподібним карбоновим покриттям (DLC) та змінними ремінцями.
 • Авіаційні функції включають кольорову динамічну електронну карту, GPS-навігацію, індикацію погоди NEXRAD3, інформацію про аеропорти та автоматичний журнал польотів.
 • Інтелектуальні функції допомагають залишатися на зв'язку; спортивні функції включають вимірювання частоти пульсу на зап'ястя, профілі занять, стеження за спортивною формою та інше.
 • Спеціальні кнопки “Direct-to” та “Nearest”, а також покращені функції планування польоту дозволяють швидко створювати/ модифікувати плани польотів та передавати їх до програми Garmin Pilot™
 • Годинник включає альтиметр з регулюванням тиску, компас з HSI, стандарт часу Zulu/UTC, таймери/попередження та інше
 • Період роботи батареї: до 12 днів у режимі смарт-годин (залежно від налаштувань), до 20 годин у режимі GOS та до 35 годин в економічному режимі UltraTrac™
Звичайний годинник просто йде. Революційний годинник спонукає до руху. Пропонуємо до вашої уваги модель D2 Charlie – революцію у світовій авіаційній навігації.
Завдяки широкому асортименту функцій (кольорова картографія, метеозведення, маршрутні точки, журнал польотів і т.д.) модель D2 Charlie задає новий стандарт авіаційного годинника, що підвищує ситуаційну інформованість і забезпечує резервні засоби навігації в польоті. Ви можете прокручувати рухому карту та змінювати її масштаб для вивчення аеропортів, маршрутних точок, особливостей рельєфу, перешкод чи погодних умов вздовж маршруту польоту. Куди б ви не відправилися, ви залишатиметеся на зв'язку за допомогою сповіщень від смартфона (індикація на екрані годинника електронних листів, текстових повідомлень, попереджень тощо). за активністю, спортивні показники тощо), які допоможуть у досягненні особистих спортивних цілей.

Високоякісні матеріали, стильний стиль
Авіаційний годинник D2 Charlie , виготовлений з висококласних матеріалів і включає титанове кільце з DLC-покриттям, пропонуються у двох різних варіантах. В одному з них використовується шкіряний ремінець у вінтажному стилі, а в іншому – елітний браслет із матованого титану. Обидві версії оснащені яскравим кольоровим дисплеєм Garmin Chroma Display™ з високою роздільною здатністю та світлодіодним підсвічуванням для забезпечення відмінної читальності за будь-яких умов освітленості. Для захисту від подряпин в обох варіантах використовують високоміцне опукле сапфірове скло. Завдяки ремінцям QuickFit™ можна швидко трансформувати годинник для будь-якої ситуації, заняття чи пригоди – перестановка ремінців виконується без додаткових інструментів. Крім того, у нашому онлайновому магазині Connect IQ™ ви можете знайти безкоштовні циферблати, фотографії, програми та поля даних.

Детальна карта, що рухається
В авіаційному режимі детальна рухома карта та розширена база даних годинника D2 Charlie допоможе вам візуалізувати маршрут польоту щодо найближчих навігаційних знаків, аеропортів, перехресть та об'єктів ПВП (правила візуального польоту), таких як дороги, міста, водойми і т.д. Поліпшена функція Direct-to дозволяє додавати кілька маршрутних точок і літати прямолінійним курсом до будь-якої точки у вашому плані польоту. Під час польоту ви можете переглядати маршрут на динамічній GPS-карті або слідувати курсору HSI для прибуття в пункт призначення. Задаючи власні маршрутні точки, ви можете переміщатися до будь-якого розташування, не включеного до бази даних. Крім того, годинник дозволяє помічати за допомогою маршрутних точок об'єкти, над якими ви пролітаєте в даний момент, використовуючи функцію "Mark on Target". У пристрої передбачена окрема кнопка “Nearest” (найближчі) для пошуку найближчого аеропорту, який може терміново знадобитися у разі механічної поломки, метеорологічного попередження або надзвичайної ситуації у пасажирів.

Погода з накладенням даних радара
Для можливості оновлення метеоданих в аеропорту відправлення, аеропорту пункту призначення та будь-якій точці маршруту годинник D2 Charlie підключається до сумісного смартфону бездротовим каналом зв'язку. Ви можете отримати доступ до метеорологічних звітів METAR (регулярне авіаційне зведення погоди) та інформації TAF (прогнози погоди по аеродромах), включаючи параметри вітру, видимість, опади, хмарність, температуру, точку роси, барометричний тиск та інше. При одночасному натисканні кнопок “Direct-To” та “Вниз” на рухому карту накладається зображення радара з високою роздільною здатністю (NEXRAD)3. Таким чином, ви можете отримати легкий доступ до даних, необхідних для прийняття інформованих рішень та отримання прогнозів погоди.

Автоматичний журнал польотів
Завдяки бездротовому підключенню до смартфону годинник D2 Charlie забезпечує просте ведення журналу польоту та інших записів. Під час зльоту пристрій фіксує зміну висоти літака та автоматично запускає функцію журналу польоту, записуючи дату, тривалість, загальний час та маршрут. Після завершення польоту прилад синхронізує ці дані журналу через смартфон із сайтом flyGarmin.com та додатком Garmin Pilot .

Функції, що підключаються для планування польотів
На додаток до створення маршрутних точок та маршрутів на годиннику ви можете легко скористатися бездротовою технологією Connext для обміну та синхронізації планів польотів з планшетним комп'ютером iPad® або сумісним мобільним пристроєм, на якому встановлена наша програма Garmin Pilot. Таким чином, ви заощаджуєте час на введенні даних та плануванні. Крім того, годинник може видавати інформацію про місцезнаходження GPS сумісним пристроям із програмою Garmin Pilot. Через мережу Wi-Fi може виконуватися бездротове оновлення безкоштовних баз даних, записаних на годиннику D2 Charlie. За допомогою сумісного пристрою ADS-B “In”, наприклад нашого портативного приймача GDL® 39, можна передавати попередження про небезпеку зіткнень з іншими літаками або із землею на годинник D2 Charlie.

Функції, що настроюються
За допомогою полів даних D2 Charlie , що настроюються, забезпечує швидкий доступ до найбільш важливих для вас типів інформації (наприклад, поточної швидкості щодо землі по GPS, треку по GPS , відстані від маршрутних точок/аеропортів, розрахункового часу в дорозі по маршруту, азимуту, дальності планування і іншим параметрам польоту). Зручна функція попередження про висоту з параметром, що налаштовується, попередить вас, коли буде досягнута (або покинута) задана висота. Також можна скористатися функцією секундоміра для вибору моменту заходу на посадку або переходу на новий політний сегмент. У годиннику передбачено нагадування про необхідність додаткового кисню на висотах понад 12,500 футів. Крім того, можна налаштовувати інші функції з вібросигналами, які підкажуть вам час для перемикання паливних баків або виконання інших важливих завдань, які є критичними за часом.

Розширені мультиспортивні функції
На додаток до широкого діапазону функцій для польотів годинник D2 Charlie пропонує велику кількість опцій для занять спортом, тренувань, фітнесу та активного відпочинку. Ви можете використовувати численні фізіологічні показники, дані бігової динаміки, функції стеження за активністю та інші можливості для спостереження за даними тренувань, вимірювання свого прогресу та зниження ризику травм. Пристрій включає завантажені профілі для занять гольфом, плаванням, бігом, велоспортом, туризмом, веслуванням, лижами та іншими видами спорту. За допомогою безкоштовної програми Garmin Connect™ Mobile ви можете завантажити більше 40,000 полів для гольфу по всьому світу з точними даними і використовувати годинник як цифрову таблицю очок. Для додаткової мотивації ви можете завантажувати на годинник удосконалені плани тренувань з нашої онлайн-спільноти Garmin Connect™.

Ще більше способів залишатися на зв'язку
Завдяки інтелектуальним сповіщенням на D2 Charlie ви можете залишити телефон у кишені або сумці, зчитуючи при цьому номери вхідних дзвінків текстові повідомлення та сповіщення прямо з екрана годинника. Ви отримуєте доступ до автоматичних завантажень даних та публікації в соцмережах через програму Garmin Connect, а також звукові підказки, можливості керування музикою тощо. Під час встановлення бездротового підключення до екшн-камер серії VIRB® годинник може використовуватись для дистанційного запуску/зупинки відео, перегляду часу активного запису та навіть виконання високоякісних фотознімків під час запису відео. Можливе одночасне керування кількома камерами VIRB для зйомки дії під різними кутами.

Технічні характеристики Garmin D2 Charlie:
 • Ідентифікація типу гребків: Так
 • Сумісний з Vector: Так
 • Розміри: 51 x 51 x 17,5 мм
 • Розмір дисплея: 1,2" (30,4 мм) у діаметрі
 • Роздільна здатність дисплея: 240 x 240 пікселів
 • Вага: Металевий браслет: 147 г (Силіконовий ремінець: 89 г)
 • Батарея: Li-ion
 • Період роботи: Режим смарт-годин: До 12 днів Режим GPS/ПП: До 20 годин Режим UltraTrac™: До 35 годин з пульсометром на зап'ясті
 • Водонепроникність: Так (100 метрів)
 • Вбудований GPS: Так
 • Високочутливий приймач GPS: Так
 • Історія кіл: 16 ГБ
 • Дорожні точки: Так
 • Монітор серцевого ритму: Так (вбудований)
 • Велосипедний датчик швидкості/частоти обертання: Так (у комплект не входить)
 • Шагомер: Так (у комплекті)
 • Автоматична синхронізація з комп'ютером: Так
 • Сумісність із Garmin Connect: Так
 • Функція Virtual Partner: Так
 • Функція "Sourses": Так
 • Функція "AutoPause": Так
 • Функція "AutoLap": Так
 • Функція "Auto Scroll": Так
 • Функція "Multi-sport": Так
 • Складні тренування: Так
 • Прості тренування: Так
 • Попередження про темп тренування: Так
 • Попередження про час/відстань: Так
 • Вібро режим: Так
 • Інтервальне тренування: Так
 • Обчислення калорій на основі серцевого ритму: Так
 • Настроюваний екран: Так
 • Барометричний альтиметр: Так
 • Сумісність з вимірювачем потужності: Так
 • Спортивний годинник: Так
 • Додатково: Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi®
 • Завантаження програм Connect IQ™: Так
 • Антена EXO™ (GPS/GLONASS): Так
 • ANT+®: ТАК
 • Bluetooth® 4.0 LE: Так
 • Попередження про зміну погоди: Так
 • UltraTrac: Так
 • TracBack: Так
 • Лижні тренування: Так
 • Фізіологічні виміри: Так
 • Веслування: Так
Комплектація:
 • Авіаційний годинник D2 Charlie з титановим браслетом
 • Чорний силіконовий ремінець для годинника
 • Пробна підписка на програму Garmin Pilot™
 • Кабель зарядки/даних
 • Інструкція
 • Гарантійний талон
Garmin Connect:сумісніVirtual Partner:такVirtual Racer:ніWi-Fi:такАльтиметр:таквбудована пам'ять:16 ГбВбудований GPS:такВиробник:GarminДіагональ дисплея:1.2”Датчик обертання педалей:опціональноЗахист від води, пилу:такЗахист від ударів:ніЗнімний ремінець:такКомпас:такЛічильник калорій:такМонітор серцевого ритму:такРежим «плавання»:такСумісність із iOS:такУправління:кнопковеУправління музичним плеєром:ніШагомер:так
Усі фото товару
photo photo photo photo photo photo

  Залиште відгук
  © Copyright «GPSMobile» 2010—2024