(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Навігатор для вантажівок

Навігатори для фури


GPS-навігатор – затребуваний та уподобаний багатьом водіям гаджет, який значно полегшує їм життя. Він допомагає впевнено пересуватися різними видами доріг і при цьому не пропустити поворот або інші зміни маршруту, заощадити час у дорозі та знизити витрату палива. Також з навігатором легко контролювати швидкісний режим і не пропустити знаки, що забороняють, що дозволить уникнути штрафів і неприємних ситуацій на дорозі. Але особливо такий гаджет популярний серед водіїв вантажівок, адже не всіма дорогами дозволено рух фур. Навігатор для далекобійників допоможе швидко і з комфортом доставити вантаж, з урахуванням роздільних знаків, габаритних розмірів та тоннажу автомобіля. Не дасть загубитися на незнайомих трасах і допоможе легко знайти потрібні об'єкти, наприклад, такі як паркінги, заправки, кафе, аптеки, вагові станції та готелі.

Перед тим, як купити навігатор для вантажівок, розглянемо їх основні можливості та корисні для вантажного автотранспорту функції, що допоможе легко визначитися з необхідною саме Вам моделлю.

Вантажний навігатор візуально нічим не відрізняється від моделей легкового транспорту. Всі відмінності приховані у спеціальних функціях та у навігаційній програмі, яка створена саме для вантажного транспорту. Наразі найточнішою та найактуальнішою програмою є iGO Primo. Вона може похвалитися точними та деталізованими картами України, Європи та Росії, а найголовніше, що прокладаючи маршрут, програма враховує всі параметри вантажівки: габарити, загальну вагу, кількість осей та допустимий швидкісний режим, що допоможе прокласти оптимальний маршрут і в дорозі не натрапити на заборонні знаки для Вашої фури. Вам не доведеться об'їжджати заборонені ділянки дороги, а значить, Ви не витратите зайвий час у дорозі і зможете доставити вантаж вчасно, а ще при цьому знизить витрати на паливо. Карти регулярно оновлюються, тому у Вас під рукою завжди буде актуальна інформація. Також варто відзначити, що навігаційна система iGO Primo встановлюється як на навігатори з Android, так і з Windows CE. Отже вибір операційної системи для навігаторів не такий важливий. Важливіше звернути увагу на якість, розмір та яскравість екрана, обсяг пам'яті та наявність додаткових, корисних для будь-якого користувача функцій. Величезним плюсом буде наявність антивідблиску або адаптивного екрану, на якому за будь-якого освітлення, за будь-яких зовнішніх умов роботи будуть чітко видно карти, не буде відблисків та інших спотворень.

Величезною перевагою навігатора стане наявність радар-детектора – можливість отримувати повідомлення про камери контролю та посади ДПС, пробки на дорозі та інші важливі події. Голосові підказки дозволяють легко орієнтуватися в дорозі навіть не дивлячись на екран приладу. З підказками легше зорієнтуватись на складних розв'язках, а також Ви не пропустите потрібний поворот та отримаєте своєчасне повідомлення про перевищення швидкісного режиму на даній ділянці дороги. Великою перевагою буде якщо навігатор отримає функцію голосового керування, тоді не доведеться відволікатися на натискання кнопок.

Встановивши в салоні навігатор, вантажний автомобіль отримає не лише якісну навігацію, а й розважальні програми. За наявності вбудованого Bluetooth можна організувати гучний зв'язок, щоб говорити спокійно телефоном у дорозі та не відволікатися від дорожньої ситуації. Wi-Fi модуль допоможе підключитися до Інтернету, а FM-трансмітер дасть можливість переводити звук із навігатора на колонки авто. Така функція буде корисною і за гучного зв'язку, і якщо Ви захочете послухати музику або подивитися фільм на навігаторі.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024