(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Паркувальні системи

Паркувальні системи допоможуть Вам легко припаркуватися навіть у несприятливих умовах: темний час доби, тонування скла, обмежений простір, рух заднім ходом. Використовуючи паркувальні системи, набагато легше заїжджати в гараж. Паркувальна система, або інакше парктронік, це чутливий електронний прилад, який вимірює відстань до найближчих об'єктів, на чий бік він випускає ультразвукові сигнали. Зазвичай парктроніки врізають у бампери автомобіля.

При наближенні до перешкоди паркувальна система сповіщає про це автовласника. Оповіщення відбувається за допомогою звукового сигналу або через передачу зображення та відстані на монітор. Зручні дисплеї наших моделей відображають інформацію в чіткому та наочному вигляді. Можливо, і змішаний спосіб оповіщення: передача на монітор зображення та звуковий сигнал. Парктронік реагує вже на відстані 2, 5 метра до об'єкта, і його звуковий сигнал стає безперервним при скороченні дистанції до небезпечних значень. Діапазон небезпечних значень, залежно від моделі, коливається від 40 до 10 сантиметрів до перешкоди. Паркувальна система дозволить Вам безпечно та акуратно паркувати свій автомобіль навіть у складних умовах. Водій може бути втомленим або задумливим, але електроніка працює, як по годинах і не дозволить потрапити в халепу.

У нашому інтернет-магазині GPSMobile є безліч паркувальних систем, фірм Falcon та Паркувальні системи Falcon та Parkcity. Серед них системи на 4 та 8 датчиків, з різними блоками управління, фрезами та підставками, які дозволяють закріпити систему під кутом. Парктроніки справно працюють у різних погодних умовах, при спеці та морозі. Дощ та інша негода, темрява – це не перешкоди для роботи парктроніка, адже він працює не суто на основі візуальних даних, його датчики спрацюють у будь-якому випадку. Цьому сприяє ізоляція проводків від вологи та захист від неї роз'ємів.

Багато наших приладів оснащені пам'яттю постійних перешкод, що дає можливість встановлювати парктроніки на автомобілях з елементами, які виступають за межі заднього бампера (фаркопи, запасні колеса на дверях багажного відділення, захисні дуги). Виробники подбали не тільки про якість та функціональність моделей, вони також мають стильний зовнішній вигляд та органічно доповнюють автомобіль.

У багатьох представлених у нас моделей передбачено автоматичне включення приладу при виборі задньої передачі.© Copyright «GPSMobile» 2010—2024