(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Радіомоделі, іграшки

Радіомоделі – це іграшки та не іграшки одночасно. З радіомоделями із задоволенням може грати і дитина, і дорослий, але водночас вони копії реальних машин, вертольотів, літаків, катерів. Всі моделі виконані на високому технічному рівні, деякі машинки здатні розвивати швидкість 40 км/год, долати бруд і перешкоди, довго обходиться без підзарядки. Для дитини знайомство з автомобілем краще починати з таких моделей, які люблять техніку дорослого, вони порадують точністю виконання, своєю схожістю на реальні прототипи.
Як подарунок такі моделі поза конкуренцією, до того ж багато хто з них продається у вже повністю зібраному вигляді, і їх відразу ж можна буде випробувати у справі.

З нашими автомоделями Ви можете влаштувати гонки, а наші мініатюрні танки точно стріляють і чудово пересуваються на пересіченій місцевості, тому Ви можете влаштувати з їх допомогою свій танковий біатлон.

Радіокеровані літальні апарати можуть не тільки справно літати, а й нести на собі фотокамери та відеокамери, проводити зверху зйомку важкодоступної місцевості. Ви хочете оглянути важкодоступну місцевість, щоб навести лад на дачі чи навіть під час якихось досліджень? У такому випадку квадрокоптер позбавить марних блукань по колючих чагарниках і колдобинах – встановлена на ньому апаратура проведе зйомку і дасть Вам потрібну інформацію. Ємні батареї дозволять Вашим безпілотникам довго перебувати у повітрі та виконати всі покладені на них функції.

Наші радіокеровані катери та яхти – це не бутафорія, вони можуть плавати не тільки в тазику з водою, а й у справжньому водоймищі, та ще й як плавати! Ви спокійно можете влаштувати з такими плавзасобами власну регату. Радіомоделі – це іграшки та не іграшки одночасно. З радіомоделями із задоволенням може грати і дитина, і дорослий, але водночас вони копії реальних машин, вертольотів, літаків, катерів. Всі моделі виконані на високому технічному рівні, деякі машинки здатні розвивати швидкість 40 км/год, долати бруд і перешкоди, довго обходиться без підзарядки. Для дитини знайомство з автомобілем краще починати з таких моделей, які люблять техніку дорослого, вони порадують точністю виконання, своєю схожістю на реальні прототипи. Купивши моделі в нашому інтернет-магазині GPSMobile , Ви не будете довго і нудно шукати до них запчастини та аксесуари – у нас все це є надміру.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024