(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Навігатор REYND A720

код товару: 1081
Ціна:
4 680 грн
Купити Купити в один клік
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку

REYND A720 – високофункціональний навігатор, який порадує автомобілістів якісною навігацією, широкими мультимідійними можливостями та ергономічним дизайном. Головна перевага даної моделі – це яскравий, якісний 7-дюймовий екран з якісним, високочутливим ємнісним тачскрином і з роздільною здатністю 800 х 480 пікселів . Завдяки таким технічним особливостям користувачі без зусиль зможуть розглянути найдрібніші деталі карток незалежно від погодних умов або рівня освітленості, а також зможуть дивитися відео у високій якості та легко та комфортно керувати роботою навігатора. Також за комфортне керування приладом, просту зміну налаштувань та ефективний вибір параметрів роботи відповідає мультимовне меню та високопродуктивний процесор Quad-core MTK8163 Cortex A53х4 1.3 Гц . Швидкісний процесор спільно з оперативною пам'яттю в 1 Гб гарантують злагоджену роботу приладу та оперативний відгук на поставлені завдання. Для зберігання всіх необхідних даних передбачено 16 Гб вбудованої пам'яті, а також можливе розширення внутрішньої пам'яті за допомогою картки пам'яті.

Порадує користувачів та мультимедійні можливості навігатора. Крім якісної, високоточної навігації та можливості прокладання маршрутів по будь-яких заданих точках, користувачі зможуть переглядати відео в різних популярних форматах, користуватися додатками на ОС Android 6.0 , читати електронні книги, користуватися графічними редакторами та переглядати фото, а також здійснювати бездротові з'єднання за допомогою модулів Bluetooth та Wi-Fi . А за допомогою функції FM-трансмітер можна переводити звук із навігатора на колонки автомобіля.

REYND A720 поставляється з навігаційним ПЗ Сіті Гід і з найновішими, високоточними, докладними картами України. Якщо Вам знадобляться додаткові карти, Ви зможете встановити їх самостійно або звернутися за допомогою до наших фахівців.

Незважаючи на великі можливості навігатора, він має досить компактні розміри - 191 х 112х 19, що дозволить йому не займати багато місця в салоні автомобіля і не захаращувати огляд автовласникам. Інтерфейс представлений портами miniUSB та 3.5 Jack, а також передбачений слот MicroSD для карт-пам'яті. Комплектується навігатор USB кабелем, зарядним пристроєм та надійним утримувачем, який допоможе ефективно зафіксувати навігатор та захистити його від можливих падінь та пошкоджень.




Технічні характеристики REYND A720:

  • Тип пристрою: Навігатор
  • Екрана: 7 дюймів (800*480)
  • Яскравість: 500 nits
  • Тип сенсора: ємнісний
  • Операційна система: Android 6.0
  • Процесор: Quad-core MTK8163 Cortex A53*4 1.3GHz
  • Вбудована пам'ять: 16 Гб
  • Оперативна пам'ять: 1 Гб
  • FM-передавач: 76 ~ 108 МГц
  • Бездротові комунікації: Bluetooth, Wi-Fi
  • Вбудований мікрофон: Так
  • Точність розташування: 3 М
  • GPS картки: СітіГід
  • Голосові підказки навігації: Підтримується
  • Відтворення відео: Підтримка MOV, MP4, MPEG, MPG, OGM, RM, RMVB, 3GP, VOB, WMV, ASF, AVI, AVS, DAT, FLV, MKV
  • Відтворення аудіо: Підтримка MP3, OGG, WAV, AAC, WMA, WV, FLAC, M4A
  • Електронна книга: DOC, HTML, PDF, PDB, TXT
  • Перегляд фото: BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG
  • FM-трансмітер: Так
  • Інтерфейси: Mini USB 2.0, 3.5 Jack, слот MicroSD
  • Запис відео: циклічний
  • G-sensor: так
  • Габарити: 191х112х19 мм


Комплектація:
  • GPS навігатор з відеореєстратором REYND A720
  • Автомобільний зарядний пристрій
  • Кріплення на лобове скло
  • USB кабель для підключення до комп'ютера
  • Інструкція з експлуатації
  • Гарантійний талон
3G:ніAV-IN:ніFM-трансмітер:єWi-Fi:єВідеореєстратор:ніВбудована пам'ять:16 ГБВиробник:REYNDГарантія:12 місяцівДіагональ екрану:7 дюймівКільк. ядер:4 ядраКарти:УкраїнаНаявність Bluetooth:єОперативна пам'ять:1 ГБОпераційна система:AndroidПрограми навігації:CityGuideРадар детектор:ніРоздільна здатність екрану:800 x 480 пікселівСлот для SIM-картки:ніЧастота процесора:1.3 ГГц
Усі фото товару
photo photo

Залиште відгук

Добротный навигатор на старом добром андроиде! меня полностью устраивает в нем не ничего лишнего.



© Copyright «GPSMobile» 2010—2025