(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

GPS навігатор REYND K700

код товару: 683
Ціна:
2 760 грн
Немає в наявності
Обмін та повернення товару Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки
Оплата Оплата: При отриманні, Картою онлайн, Безготівкова, VISA/Mastercard
Оплата частинами від ПриватБанку Оплата банківською карткою On-line Оплата на картку МоноБанку

REYND K700 – стильний, компактний і при цьому неймовірно функціональний та надійний навігатор , якому знайдеться місце у будь-якому автомобілі. Завдяки тонкому корпусу, стильному, сучасному дизайну він гармонійно виглядатиме в салоні будь-якого автомобіля. Такий навігатор, незважаючи на безліч функцій і можливостей, дуже простий в управлінні. При першому ж знайомстві Ви з легкістю розберетеся, як вибирати програми та відкривати програми, задавати маршрути та шукати потрібні об'єкти на карті завдяки інтуїтивно зрозумілому меню та чутливому сенсорному екрану. Постачається навігатор з попередньо навігацією від Навлюкс, але за бажання Ви зможете встановити будь-яку іншу програму, зручнішу для Вас. Хочеться відзначити, що навігація працює чітко та злагоджено, прилад швидко знаходить супутники та оперативно прокладає та перепрокладає маршрути прямування, допомагаючи Вам суттєво скоротити час поїздки, об'їхати заборонні знаки та не пропустити швидкісні обмеження.

Крім стандартної функції - навігація, Ви зможете користуватися різними програмами, сумісними з ОС приладу, читати під час зупинок книги, переглядати улюблені фільми або слухати аудіо та багато іншого. А функція FM-трансмітер зробить перегляд фільмів ще цікавішим, дозволивши вивести звук з навігатора на штатну аудіосистему автомобіля.

Користуватися таким приладом буде легко, комфортно, цікаве, а головне корисно! З ним Ви почуватиметеся впевненіше у незнайомих місцях і зможете суттєво знизити витрати палива та часу, необхідні на поїздки.

REYND K700 обладнаний сучасним процесором MSB2531 та ОЗУ DDR3 , 256 Мб , які подбають про якісну роботу приладу та оперативне вирішення поставлених перед ним завдань. 7-дюймовий яскравий антивідблиск екран з високою роздільною здатністю забезпечить високу чіткість зображення, незалежно від того, наскільки яскраво світить сонце або ніч за вікном Вашого автомобіля. Роздільна здатність – 800х480 пікселів. Корпус виконаний із стійкого до зношування, приємного на дотик пластику чорного кольору. Працює навігатор від потужного вбудованого акумулятора 1500 mAh . Заряджається від бортової мережі автомобіля. Вбудована пам'ять в 8Гб з можливістю розширення за допомогою установки карт пам'яті до 16 Гб дозволить зберігати всі необхідні користувачеві навігаційні програми, карти та інші корисні в дорозі програми та програми. Для з'єднання з ПК передбачено USB порт.


Технічні характеристики REYND K700 :  


Програмна частина:

  • Процесор: MSB2531 ARM Cortex A9 (800 МГц)
  • Оперативна пам'ять: 256 MB
  • Операційна система: Microsoft Windows CE 6.0
  • Попередньо встановлена карта +
  • Завантаження карт місцевості + / перегляд 3D карт /
  • Ф-ція розрахунку маршруту +
  • Голосові підказки +


Антена вбудована:

  • Кількість каналів: 66


Дисплей:

  • Кольоровість: кольоровий / TFT / 65k кольорів
  • Розмір (по діагоналі): 7"
  • Яскравість: 500 nits
  • Роздільна здатність: 800x480
  • Тип дисплея: сенсорний


Додатково:

  • Перегляд відео: MPEG4, AVI, DivX
  • Перегляд фото: JPEG, BMP
  • Прослуховування музыки: MP3
  • E-book (Електронні книги): TXT, FB2


Інтерфейси:

  • USB 2.0+
  • Слот карт пам'яті MicroSD
  • AV-IN (Вхід відеосигналу): ні
  • FM-трансмітер +
  • Bluetooth (Гучний зв'язок) немає
  • Вбудована пам'ять (Flash) 8 GB
  • Підтримка карт пам'яті до 32 GB


Живлення:

  • Тип елемента акумулятор
  • Живлення від мережі (12В / 30В) +
  • Тип акумулятора Li-Ion 1500 mAh


Комплект поставки:

  • Автомобільне зарядне 12/24В
  • Утримувач на лобове скло
  • USB кабель для підключення до ПК
  • Автомобільний навігатор REYND K700
3G:ніAV-IN:ніFM-трансмітер:єWi-Fi:ніВідеореєстратор:ніВбудована пам'ять:8 ГБВиробник:REYNDГарантія:12 місяцівДіагональ екрану:7 дюймівКільк. ядер:1 ядроКарти:УкраїнаНаявність Bluetooth:ніОперативна пам'ять:256 МБОпераційна система:Windows CEПрограми навігації:НавлюксРадар детектор:ніРоздільна здатність екрану:800 x 480 пікселівСлот для SIM-картки:ніЧастота процесора:800 МГц
Усі фото товару
photo photo photo photo photo

Залиште відгук

Гарний навігатор, все добре працює, супутники не втрачає в дорозі, навіть у тунелях працює. На сонці все добре видно як і обіцяли. Дякую!
Очень яркий экран,быстрота в работе, установили карту Европы ,доставка в Николаев на следующий день! Спасибо.
Получил на следующий день после заказа. По моей просьбе была установлена айго для грузовых. Первое впечетление положительное, навигатор выглядит просто, но не дешево. Приятно держать в руках. По работе навигации вопросов нет, все стандартно, спутники держит, о манёврах предупреждает заранее. Пока не было возможности потестить посерьезнее. После поездки в Европу, оставлю более подробный отзыв.



© Copyright «GPSMobile» 2010—2025