(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

GPS Трекери

GPS трекери: сфери застосування

Як і будь-яка новинка, пристрої, що розглядаються, досить швидко завоювали своє місце на ринку отримання інформації. Тим не менш, багато потенційних користувачів не уявляють, що могли б користуватися приладом. Але для початку розглянемо найстандартнішу сферу – різні напрямки бізнесу. Адже саме на них припадає основна частина трекерів, що випускаються. Персональний GPS трекер

Отже, які ж обов'язки покладають на gps трекери підприємництва? У цьому дуже вдалим прикладом може бути приказка «вовка ноги годують». Адже багато компаній містять великі відділи, завдання яких полягає саме в активному залученні клієнтів. Йдеться про торгових представників, агентів продажів, кур'єрів, особистих секретарів і взагалі співробітників, які за родом служби проводять значну частину часу поза офісом.

Як контролювати цих людей? За допомогою мобільного телефону? Це смішно. Звичайно, довіра – важлива складова будь-якого колективу. Але як відомо, основа довіри – це своєчасна перевірка. Чому показники торгового представника знизилися, хоча часу він витрачає на роботу стільки ж, скільки раніше?

Чи правду каже водій, який стверджує, що 3 години простояв у пробці? А де справді був начальник відділу продажів, який заявив, що переговори у потенційного клієнта успіху не принесли? Саме на ці запитання і покликані відповісти gps трекери, подробиці подаючи звіт про перебування того чи іншого суб'єкта.

Насамперед, ці пристрої дисциплінують колектив. Кожен співробітник тепер буде усвідомлювати те, що робочий час не дарма називається «робітником». В іншому випадку керівник завжди зможе оперативно виявити порушення, вжити заходів, замінити працівника тощо. Але про переваги поговоримо пізніше. Зараз перейдемо до другого напряму.

Йдеться про приватних осіб. І тут потрібно правильно розставляти акценти. Це не шпигунство, а прояв турботи та любові. Ті, хто потрапляв у екстрені життєві ситуації, можуть підтвердити, що мобільний телефон не є синонімом слова «надійність». Щодо цього трекер gps вигідно відрізняється від свого «колеги».

Ми зараз говоримо про дбайливих батьків, які хочуть знати, де знаходилася і є зараз їхня дитина. Причому слід звернути увагу, що трекери дозволяють здійснювати спостереження та контроль транспорту/людей набагато ефективніше і (що найважливіше) тактовніше, ніж мобільні телефони. Хазяї собаки, яка любить "побігати" на свіжому повітрі, але має схильність тікати, неодмінно оцінять прилад.

Наступна група користувачів – люди похилого віку. Батьки, які поклали силу і здоров'я на наше виховання, заслуговують на абсолютної турботи. Але з різних причин навчити їх користуватися «мобілкою» іноді неможливо. Відмінна риса трекера – простота. Його можна помістити в сумку або кишеню одягу, та здійснювати контроль у будь-який зручний час.

Далі від природного піклування переходимо до безпеки. Похід у гори – це відмінне проведення часу. Такий вид відпочинку останнім часом стає особливо популярним. Трекери є незамінним атрибутом у будь-якій туристичній групі, у рибалок, мисливців.

Що ж, зі сфер застосування розібралися. Які ж бувають трекери?


Трекер gps: основні види

Насамперед, потрібно охарактеризувати персональний gps трекер. Назва вже пояснює принцип роботи пристрою. Його називають "універсальним", т.к. прилад можна використовувати і в автомобілях (потрібно сховати GPS маячок), і у випадках, коли необхідно простежити за цінним вантажем. Дещо по-іншому виглядає автомобільний gps трекер.

Він встановлюється лише на транспортному засобі та на відміну від персонального аналога не може застосовуватися в інших сферах діяльності. Річ у тім, що пристрій живиться від бортової мережі, а найчастіше підключається до електричної системи автомобіля, т.к. у цьому випадку до інформаційної функції додається ще й захисна, яка перешкоджає можливому викраденню машини.


GPS трекер можна купити, оцінивши принцип його дії

Тепер коли основні моменти застосування трекерів розглянуті, варто обговорити принцип роботи пристрою. Насправді все дуже просто, що і є, мабуть, основною перевагою приладу. Мінімальний набір, який необхідний людині зацікавленій у контролі пересування об'єктів, включає трекери gps і смартфон (мобільний телефон), замість останнього для більш докладних звітів використовується комп'ютер.

Якщо говорити про найпростішу схему, то на перший план виходить gps gsm трекер, який застосовується у разі відсутності доступу до Інтернету. У подібній ситуації дані передаються клієнту у вигляді смс-повідомлень. Звичайно, їхня повнота не може бути абсолютною, але йдеться про нестандартний режим, коли немає інтернету. Суть у тому, що пристрій вбудована спеціальна мікросхема (GPS-модуль), завдяки якій і обчислюються координати.

Далі дані надходять на GSM-модуль, який є сполучною ланкою між користувачем і приладом. Він передає координати клієнту та приймає від нього необхідні команди. Звичайно, купити GPS трекер - це тільки півсправи. Адже пристрій, що працює каналами зв'язку, апріорі схильний до «мертвих зон». Але якщо у випадку з мобільним телефоном клієнт нічого не може вдієш, то сучасні трекери, крім найдешевших моделей, мають вбудовану пам'ять, яка дозволяє записати інформацію про маршрут.

Подібна функція дозволить у будь-який час рахувати потрібні дані, використовуючи USB-роз'єм. Крім того, при виході з мертвої зони - появі GSM мобільного зв'язку, пристрій автоматично починає передавати збережені в пам'яті дані на сервер. Після завершення цього процесу ви побачите історію переміщення на карті, де була людина, наприклад, за кордоном або в місцях відсутності покриття GSM. Такі абсолютні контроль і надійність системи демонструють, що трекери gps купити необхідно навіть тоді, коли здається, що завжди все буде в порядку.

Російська людина часто сподівається на улюблене "авось", хоча чудово знає, що будь-яку проблему краще попередити, ніж вирішувати її наслідки пізніше. Тим більше, що gps трекер ціна не може здаватися великою, якщо врахувати перспективу. Ці прилади слід розглядати не як витрати, а як інвестиції у спокій та впевненість.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024