(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Туристичні навігатори

Чим більш віддалена та перетнута місцевість обрана, і чим важче туристичний маршрут, тим цікавішим буде похід. Втім, навіть любителі екстремального туризму не захочуть заблукати у Карпатах чи дельті Дніпра. У повсякденному житті туристи мають роботу або навчання, які не чекатимуть завершення нескінченних блукань. Компас і знання прийомом спортивного орієнтування – це звичайно чудово, але краще все ж таки, скористатися навігатором, який відкриває перед мандрівником величезні перспективи. У нас є широкий вибір портативних, легких та функціональних навігаторів, які не обтяжать Ваш рюкзак, зате чудово допоможуть у поході.

У нас представлені різноманітні моделі від виробника Garmin, що зарекомендував себе. Завантажені в ці навігатори карти Aeroscan Topo, ознайомлять Вас зі схемою автомобільних та залізничних колій, дорожніх розв'язок, рельєфом місцевості, наявністю та конфігурацією лісів та водойм.

У звичайній карті не завжди легко розібратися, але «НавЛюкс Топо», яка є в навігаторах Garmin, покаже Вам рельєф у 3D-режимі, допоможе знайти вершину гори за її назвою. Ви отримаєте не просто узагальнене зображення місцевості, а детальне зображення лісів, чагарників, галявин і т.д., що допоможе краще зорієнтуватися на місцевості.

У нас в асортименті є навігатори із сенсорним екраном, для більш комфортних умов користування та кнопкові для активного туризму. У представлених нами навігаторів передбачено захист від вологи та пилу, від ударів. Міцний і стильний корпус – це постійний атрибут навігаторів Garmin.

Є моделі з функціями компасу: робота електронного компасу забезпечується зв'язком із супутником, а магнітний може працювати автономно. Навігатори Garmin дозволяють ставити дорожні точки, супроводжуючи їх коментарями, кількість таких точок може сягати 10 000. Сам маршрут на туристичних навігаторах Garmin прокласти досить легко. Камера навігатора дасть можливість не тільки запам'ятати координати, а й відобразити мальовничі краєвиди.

Наші навігатори позбавлять Вас марних блукань, спростять подорож, допоможуть з прокладанням маршруту. У нас Ви знайдете великий вибір туристичних навігаторів на будь-який смак та гаманець. До багатьох навігаторів додаються електронні карти найпопулярніших туристичних місць та автомобільних доріг.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024