(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

🚲Велоспорт

На сьогоднішній день подорожі велосипедом набирають шаленої популярності. GPS навігатори для велосипедистів Edge створені для того, щоб Ви змогли легко орієнтуватись на місцевості. Але, крім цього, вони оснащені цілою низкою додаткових функцій, які здатні перетворити тренування на велосипеді на захоплююче змагання.

Серія Garmin Edge представлена легкими та компактними моделями з цікавим дизайном, водонепроникним корпусом та захистом від попадання пилу, тому сміливо беріть із собою гаджет на прогулянку під дощем. На дисплеї з високою роздільною здатністю потрібна інформація легко зчитується при будь-якому освітленні. Зручний інтерфейс забезпечує швидкий доступ до всіх опцій пристрою, що дозволяє не відволікатися від дороги та зосередитися на тренуванні чи подорожі. Кріплення із високоякісного матеріалу дозволить надійно закріпити прилад на велосипеді.

Велокомп'ютер Garmin Edge ідеально підходить для тренувань як на вулиці, так і в спортзалі. Цей аксесуар здатний вимірювати швидкість руху, фіксувати відстань, показувати потужність. У поєднанні з пульсометром та датчиками ANT+ пристрій миттєво розрахує відповідні показники.

Окрім спортивних показників, велокомп'ютери Garmin мають відмінний навігаційний функціонал із докладними картами велодоріжок та автотрас. Ви можете легко прокласти маршрут або знайти потрібну адресу незалежно від покриття мережі.

Купити навігатор для велосипеда – це означає мати можливість створювати свої маршрути, відзначати на карті об'єкти та насолоджуватися прогулянками на велосипеді. Крім цього, Ви зможете синхронізувати цей пристрій зі своїм смартфоном та сервісом Garmin Connect Mobile. При цьому відкриється можливість відображення на дисплеї велонавігатора вхідних дзвінків і повідомлень, перегляду прогнозу погоди, а також обміну інформацією в соціальних мережах. Ділитись своїми подорожами, спортивними досягненнями та рекордами можна у програмі Garmin Connect, а також проводити тренування та змагання з іншими користувачами в режимі реального часу.

Поважно новачок Ви або професійний спортсмен, якщо хочете покращити свої показники і підвищити мотивацію до здорового способу життя, то Вам просто необхідно купити Garmin Edge . Зробити це досить легко в один клік на нашому сайті і зовсім скоро Ви станете володарем цього "розумного" девайсу.
© Copyright «GPSMobile» 2010—2024