(073) 107-65-67
(098) 070-07-14
(095) 158-21-33

Ксенон

Якісний ксенон – до ваших послуг!
Серед очевидних плюсів, якими володіє ксенонова лампа, варто назвати її набагато триваліший у порівнянні з галогенними лампами термін служби. Експлуатаційний ресурс може становити кілька тисяч годин, що не може не тішити економних автолюбителів. Крім того, ксенонова лампа відрізняється низькими показниками витрати енергії та гідним рівнем надійності.

Але, безумовно, найважливішим чинником, який зумовлює вибір на користь лампи ксенон – це її яскравий світловий потік. Адже не секрет, що більшість дорожньо-транспортних пригод припадає на нічний час доби, а причиною нерідко стає недостатня якість освітлення, яка не дозволяє водієві належним чином відреагувати на зміну ситуації під час руху. У цьому аспекті лампа ксенон є ідеальним рішенням, що забезпечує належний рівень безпеки.

При всьому багатстві вибору, яке дає сучасному автолюбителю асортимент ксенонового обладнання, можливість купити неякісний продукт все ж таки є. Ксенонові лампочки, пропоновані авторитетними і заслуговують на довіру виробниками, послужать гарантією якісного і стабільного світла в будь-яких погодних і дорожніх умовах. У той час як ксенонові лампи сумнівної якості не принесуть нічого, окрім невдоволення самого автолюбителя та інших засліплених учасників дорожнього руху.© Copyright «GPSMobile» 2010—2024